KONTAKTNÉ INFORMÁCIE

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY OD VÁS

Často dostávame otázky, aký druh horolezcov by sme si mali zvoliť, alebo ako sa profesionálne lezenie líši od iných druhov lezenia. Prípadne ako SEKHO zaisťuje bezpečnosť práce? Nižšie uvádzame odpovede na často kladené otázky, ale ak ste nenašli otázku, ktorá vás trápi, kontaktujte nás prostredníctvom uvedených kontaktov a sľubujeme, že odpovieme na všetky vaše otázky!

PREČO JE NAJLEPŠIE ZVOLIŤ PROFESIONÁLNYCH HOROLEZCOV?

Ak chcete robiť prácu vo výškach nad zemou, alebo na iných ťažko prístupných miestach, budete na to potrebovať veľmi špecifické vybavenie, ale aj špeciálne zručnosti. Profesionálne laná a vybavenie sú bezpečné a spoľahlivé. 

Služby lanového prístupu ušetria aj peniaze. Realizácia prostredníctvom horolezcov je lacnejšia ako prenájom lešení.

ČO JE TO PROFESIONÁLNE HOROLEZECTVO?

Je to druh služieb, kedy skúsení a kvalifikovaní odborníci na horolezectvo vykonávajú rôzne práce vo vysokých nadmorských výškach. Tento druh lezenia sa používa na komerčné účely, za použitia špeciálneho vybavenia a vykonáva sa práca vo výškach alebo na ťažko prístupných miestach.

AKO SA TVORÍ CENA ZA HOROLEZECKÉ SLUŽBY?

Horolezci SEKHO vypočítajú cenu práce individuálne vyhodnotením každého objektu. Cena závisí od objemu práce, zložitosti a termínu splatnosti, možností uchytenia, výšky a štruktúry budovy. Aby ste dostali čo najpresnejšiu ponuku, poskytnite čo najviac informácií.

AKÝ DRUH HOROLEZCOV BY SA MAL ZVOLIŤ?

Dnešné služby s lezeckou technikou sú veľmi populárne, preto je dôležité vyhodnotiť, ako fungujú. Horolezci ktorí vykonávajú práce na fasádach a budovách by mali používať najmenej 2 laná, nosiť prilbu, všetky nástroje, ktoré používajú, by mali byť pripevnené a územie, nad ktorým pracujú, by malo byť ohradené. To všetko je potrebné na zaistenie bezpečnosti nielen horolezca, ale aj klienta, jeho majetku a tretích strán.

BEZPEČNOSŤ PRI VÝKONE HOROLEZECKÝCH PRÁC?

Táto práca je náročná a nebezpečná a bez dodržiavania pravidiel bezpečnosti práce existuje riziko nielen pre horolezcov, ale aj pre klienta. Ak teda potrebujete služby priemyselného lezenia, venujte nejaký čas tomu, aby ste zistili, aký druh výstroje používajú a aké skúsenosti majú. Služby s lezeckou technikou SEKHO sú profesionálne, kvalitné a zamerané na úplnú bezpečnosť práce. To znamená, že trávime veľa času školením našich zamestnancov a zlepšovaním ich zručností a výberom najlepšieho vybavenia. Pretože iba dôveryhodní zamestnanci a kvalitná výstroj môžu zaistiť vysokú kvalitu a bezpečnosť.

AKÁ JE PRACOVNÁ DOBA HOROLEZCOV?

Naši klienti sú pre nás najdôležitejší, preto horolezci SEKHO poskytujú svoje služby kedykoľvek, kedykoľvek, vopred dohodnutým dňom.

NENAŠLI STE TÚ SPRÁVNU ODPOVEĎ?

NAPÍŠTE NÁM

    Please prove you are human by selecting the heart.