KONTAKTNÉ INFORMÁCIE

Najčastejšie otázky od vás

Často kladieme otázky, aký druh horolezcov by sme si mali zvoliť, ako sa profesionálne lezenie líši od iných druhov lezenia alebo ako SEKHO zaisťuje bezpečnosť práce. Nižšie uvádzame odpovede na často kladené otázky, ale ak ste nenašli otázku, ktorá vás trápi, kontaktujte nás prostredníctvom uvedených kontaktov a sľubujeme, že odpovieme na všetky vaše otázky!

Ak chcete robiť prácu vo vysokej nadmorskej výške alebo na iných ťažko prístupných miestach, budete na to potrebovať iba špeciálne vybavenie, ale aj špeciálne zručnosti. Horolezci SEKHO sú špecialisti, ktorí majú skúsenosti a neustále zdokonaľujú svoje zručnosti a ktorým môžu byť dôveryhodní pri tých najnáročnejších prácach. Profesionálne služby prístupu k lanám sú bezpečné a spoľahlivé v akejkoľvek výške a za akýchkoľvek podmienok. Výstroj, ktorý je potrebný pre prácu vo vysokých nadmorských výškach, je drahý a špecifický, takže ak chcete dokončiť podobné úlohy ako vy sami, musíte sa zamyslieť nad mnohými rôznymi vecami a postarať sa o každý detail. Služby lanového prístupu vám tak nielen ušetria problémy, ale aj peniaze. Je to určite úspornejšie a ľahšie rozhodnutie pre vás.

Profesionálne služby - druh služieb, keď skúsení a kvalifikovaní odborníci na horolezectvo vykonávajú rôzne práce vo vysokých nadmorských výškach. Tento druh lezenia sa používa na komerčné účely, keď skúsení profesionáli používajú špeciálne vybavenie a vykonávajú prácu vo vysokých nadmorských výškach alebo na ťažko prístupných miestach.

Horolezci SEKHO vypočítajú cenu práce individuálne vyhodnotením každého objektu. Cena závisí od objemu práce, zložitosti a termínu splatnosti, možností uchytenia, výšky a štruktúry budovy. Aby ste dostali čo najpresnejšiu ponuku, poskytnite čo najviac informácií.

Dnešné služby s lezeckou technikov sú veľmi populárne, preto je dôležité vyhodnotiť, ako fungujú. Títo horolezci by mali používať najmenej 2 laná, nosiť prilbu, všetky nástroje, ktoré používajú, by mali byť pripevnené a územie, nad ktorým pracujú, by malo byť ohradené. To všetko je potrebné na zaistenie bezpečnosti nielen horolezca, ale aj klienta, jeho majetku a tretích strán.

Táto práca je náročná a nebezpečná a bez dodržiavania základných pravidiel bezpečnosti práce existuje riziko nielen pre horolezcov, ale aj pre klienta. Ak teda potrebujete služby priemyselného lezenia, venujte nejaký čas tomu, aby ste zistili, aký druh výstroja používajú a aké skúsenosti sú. Služby s lezeckou technikou SEKHO sú profesionálne, kvalitné a zamerané na úplnú bezpečnosť práce. To znamená, že trávime veľa času školením našich zamestnancov a zlepšovaním ich zručností a výberom najlepšieho vybavenia. Pretože iba dôveryhodní zamestnanci a výstroj môžu zaistiť vysokú kvalitu a bezpečnosť.

Naši klienti sú pre nás najdôležitejší, preto horolezci SEKHO poskytujú svoje služby kedykoľvek, kedykoľvek, vopred dohodnutým dňom.

NENAŠLI STE TÚ SPRÁVNU ODPOVEĎ?

NAPÍŠTE NÁM

    Prosím overte, že ste človek, výberom Srdce.